Avcı Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. | Hizmetler
425
page-template-default,page,page-id-425,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.2.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Hizmetler

a

Öğrenci Taşımacılığı

Avcı Turizm Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.

 

Öğrenci Taşımacılığında dikkat edilmesi gereken ;
.Araçlarının yeni ve bakımlı olması
.Güvenlik tedbirlerine uyması
.Güler yüzlü ve işini bilen personele sahip olması
.Kanun ve kurallara tam anlamıyla uyulması hususlarında hassastır.
.Avcı Turizm’in Öğrenci taşımacılığı farkını öğrenmek ve bizden bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Personel Taşımacılığı

Avcı Turizm, Personel Servisi hizmetinde İzmir de, lüks, konforlu araçlarıyla maliyetlerinizi minimum düzeyde tutarken memnuniyetinizi maksimum düzeyde tutar.

 

Avcı Turizm, personel servisi alanında kuruluşundan bu yana, talebi karşılamaktan çok, talebi yaratmayı ve oluşturduğu pazarın öncülüğünü sürdürmeyi ana ilke olarak kabul etmiştir. Kalite standartlarından, Mücadeleden, güvenirlikten, dürüstlükten, iş ahlakından ödün vermemek Avcı Turizm’in Personel Servisi sektöründe İlkesini oluşturan değerlerdir.

 

Personel Servisi bizim ana işimizdir. Bakımlı, tüm trafik kuralları mevzuatlarına uygun son model araçlarıyla, eğitimli kaptan şoförleriyle, personel taşımacılığı alanında sektörüne yakışır hizmetler sunmaktadır. Avcı Turizm personel servisi alanında kuruluşundan bu yana, talebi karşılamaktan çok, talebi yaratmayı ve oluşturduğu pazarın öncülüğünü sürdürmeyi ana ilke olarak kabul etmiştir. Kalite standartlarından, Mücadeleden, güvenirlikten, dürüstlükten, iş ahlakından ödün vermemek Avcı Turizm‘in Personel Servisi sektöründe İlkesini oluşturan değerlerdir.

Turizm Taşımacılığı

Avcı Turizm’in en büyük çabası, güvenli ve rahat bir yolculuk imkânı yaratmak ve beklentileri kısa sürede karşılayarak, yolcu ve kafilelerin memnuniyetini sağlamaktır.

 

Avcı Turizm, sahip olduğu teknik donanım, bilgi ve tecrübe ile turistik amaçlı organizasyonlara, gruplara, acente ve şirketlere araç ve rehberlik hizmeti vermektedir. Firmanın en büyük çabası güvenli ve rahat bir yolculuk imkânı yaratmak ve beklentileri kısa sürede karşılayarak yolcu ve kafilelerin memnuniyetini sağlamaktır.

 

Turizm taşımacılığında kullanılan araçlar yolcu sayısına göre, farklı büyüklük ve tipte olup konforlu ve yeni modellerdir. Bu araçların personeli, tecrübeli, yolları bilen, turistik bölgeleri iyi tanıyan eğitimli elemanlardan oluşmaktadır.

7/24  YANINIZDAYIZ…